EkkoBeauty Henna Golden Brown 7g/5ml


  89,00 zł
  Brutto

  Odcień Golden Brown od EkkoBeauty (złoty brąz).


  Ilość

    BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

  W tym PayPal, PayU i BLIK

    SZYBKA DOSTAWA

  U Ciebie w mniej niż 24 godziny!

    ŁATWY ZWROT

  Satysfakcja albo zwrot pieniędzy!

  Odcień Golden Brown od EkkoBeauty (złoty brąz) przeznaczony jest dla kobiet o śniadej lub opalonej skórze, dla dziewczyn preferujących naturalny makijaż i tonalne kremy w ciepłych kolorach. Biorąc pod uwagę okres ekspozycji i gęstość mieszanki koloryzującej, kolor henny Golden Brown doskonale pasuje od chłodnego blondu do ciepłego brązu. W zależności od technologii barwienia ton może się różnić od złotego karmelu do wyraźnego brązu. Po zmieszaniu z innymi odcieniami uzyskana mieszanina nadaje ciepłe odcienie w kolorze.

   

   

  Marokańska henna  EkkoBeauty ma wyjątkową kompozycję, która ma wiele zalet:

   

  -natychmiastowy efekt zadbanych brwi

  -odżywianie i ochrona każdego włosa

  -stymulacja wzrostu nowych włosów  

  (z czasem - naturalna, przejrzysta linia brwi)

  -nieszkodliwe dla środowiska i atmosfery

  NIE testowana na ZWIERZĘTACH !!!

   

  Wizażyści twierdzą, że brwi nadają kształt twarzy. To prawda, ponieważ nawet w przypadku braku makijażu twarz z dobrze zdefiniowanymi, graficznymi brwiami będzie wyglądała wyraziście i świeżo. 

   

  Dlaczego do tych celów należy wybrać hennę na brwi EkkoBeauty?

   

  Surowce do przygotowania mieszaniny barwnej gromadzone są w samym sercu Maroka, gdzie ekologia nie ucierpiała jeszcze pod wpływem czynników spowodowanych przez człowieka. W przeciwieństwie do popularnych surowców indyjskich, które rosną w regionach przemysłowych, marokańska naturalna henna niesie jedynie korzyści i dobroczynny wpływ na zdrowie.

  Szlachetna mieszanka w kompozycji każdego odcienia pozwala uzyskać doskonałe odcienie dla każdego początkowego koloru brwi. Dzięki EkkoBeauty łatwiej było wybrać odpowiedni kolor dla klienta.

  Decydując się na zakup henny EkkoBeauty, możesz być pewien, że nie tylko wspierasz ekologię, ale także bezpośrednio uczestniczysz w rozwiązywaniu problemów związanych z ochroną przyrody.

   

  Część kosztów każdego pakietu trafia do WWF World Wide Fund for Nature. Inwestując w sukces swojej firmy, inwestujesz w bezpieczną przyszłość dla naszej planety.

  XEBHGB7
  Komentarze (0)