Nikk Mole Olejek Glossy Gold 50ml


  149,00 zł
  Brutto

  Szlachetny kompleks SPA w postaci oleju do wzrostu brwi i rzęs Glossy Gold.


  Ilość

    BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

  W tym PayPal, PayU i BLIK

    SZYBKA DOSTAWA

  U Ciebie w mniej niż 24 godziny!

    ŁATWY ZWROT

  Satysfakcja albo zwrot pieniędzy!

  Szlachetny kompleks SPA w postaci oleju do wzrostu brwi i rzęs GLOSSY GOLD zapewni każdej kobiecie to, o czym marzy. Połączenie naturalnych olejów jest tak umiejętnie wykonane, że będzie w stanie przywrócić do życia najcieńsze włoski. Rzęsy i brwi w stylu GG nawet bez makijażu są po prostu luksusowe!

   

  Siła naturalnych składników ma ogromną przewagę nad rozwojem syntetycznym. Pod wpływem działania produktu, komórki naszej skóry zostają pobudzone w sposób naturalny. Wszystkie zachodzące procesy są zgodne ze zdrowiem i pięknem, nie maja nic wspólnego z chemicznymi zabiegami, niszczącymi skórą.

   

  Koncepcja GG jest optymalna do użytku profesjonalnego:

   

  Wybrane oleje są skomponowane tak, aby skutecznie usuwać hennę po zakończeniu procedury barwienia.

  Dla wygody użytkowania zapewniony jest dozownik.

  Objętość w 50 ml.

  Pozwala pracować komfortowo przez długi czas ze względu na swoją wydajność.

   

  Nadaje się do użytku domowego. Wystarczy nanieść go na czystą szczoteczkę lub pędzelek, aby rozprowadzić nad brwiami lub rzęsami. Ma lekką konsystencję i jest doskonale wchłaniany, nie pozostawia tłustego filmu.

   

  Glossy Gold olej to podstawowy element pielęgnacji i przywracania zdrowia brwi i rzęs. Złożone odżywianie i nasycenie włosów i skóry jest kluczem do ich doskonałego wyglądu.

   

  Jedna kropla złotego oleju otworzy dla ciebie nowy świat- świat naturalnego piękna !Szlachetny kompleks SPA w postaci oleju do wzrostu brwi i rzęs GLOSSY GOLD zapewni każdej kobiecie to, o czym marzy. Połączenie naturalnych olejów jest tak umiejętnie wykonane, że będzie w stanie przywrócić do życia najcieńsze włoski. Rzęsy i brwi w stylu GG nawet bez makijażu są po prostu luksusowe!

   

  Siła naturalnych składników ma ogromną przewagę nad rozwojem syntetycznym. Pod wpływem działania produktu, komórki naszej skóry zostają pobudzone w sposób naturalny. Wszystkie zachodzące procesy są zgodne ze zdrowiem i pięknem, nie maja nic wspólnego z chemicznymi zabiegami, niszczącymi skórę.

  XNMOGG50
  Komentarze (0)