EkkoBeauty Henna Dark Brown 7g/5ml


  89,00 zł
  Brutto

  Henna do brwi w odcieniu Dark Brown od EkkoBeauty (ciemnobrązowy).


  Ilość

    BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

  W tym PayPal, PayU i BLIK

    SZYBKA DOSTAWA

  U Ciebie w mniej niż 24 godziny!

    ŁATWY ZWROT

  Satysfakcja albo zwrot pieniędzy!

  Henna do brwi w odcieniu Dark Brown od EkkoBeauty (ciemnobrązowy) jest idealny dla śniadych, ciemnookich i ciemnowłosych dziewcząt. Zwykle polecany brunetkom, ponieważ wygląda naturalnie na twarzy. W zależności od gęstości rozcieńczenia i czasu całkowitej ekspozycji na brwi daje dobrą paletę odcieni. Barwnik henny Dark Brown doskonale komponuje się z innymi kolorami kolekcji 

  prawdziwa Marokańska Henna  dla idealnych z długotrwałym EFEKTEM !!!

   

  Marokańska henna EKKOBEAUTY ma wyjątkową kompozycję, która ma wiele zalet:

   

  -natychmiastowy efekt zadbanych brwi

  -odżywianie i ochrona każdego włosa

  -stymulacja wzrostu nowych włosów  (z czasem - naturalna, przejrzysta linia brwi)

  -nieszkodliwe dla środowiska i atmosfery

  -nie testowana na ZWIERZĘTACH !!!

   

  Wizażyści twierdzą, że brwi nadają kształt twarzy. To prawda, ponieważ nawet w przypadku braku makijażu twarz z dobrze zdefiniowanymi, graficznymi brwiami będzie wyglądała wyraziście i świeżo. 

   

  Dlaczego do tych celów należy wybrać hennę na brwi EKKOBEAUTY?

   

  Surowce do przygotowania mieszaniny barwnej gromadzone są w samym sercu Maroka, gdzie ekologia nie ucierpiała jeszcze pod wpływem czynników spowodowanych przez człowieka. W przeciwieństwie do popularnych surowców indyjskich, które rosną w regionach przemysłowych, marokańska naturalna henna niesie jedynie korzyści i dobroczynny wpływ na zdrowie.

  Szlachetna mieszanka w kompozycji każdego odcienia pozwala uzyskać doskonałe odcienie dla każdego początkowego koloru brwi. Dzięki Ekkobeauty łatwiej było wybrać odpowiedni kolor dla klienta.

  Decydując się na zakup henny EKKOBEAUTY, możesz być pewien, że nie tylko wspomagasz ekologię , ale także bezpośrednio uczestniczysz w rozwiązywaniu problemów związanych z ochroną przyrody. 

   

  Część kosztów każdego pakietu trafia do WWF World Wide Fund for Nature. Inwestując w sukces swojej firmy, inwestujesz w bezpieczną przyszłość dla naszej planety.

  XEBHDB7
  Komentarze (0)