Harley Żel Soothing Gel Aloesowy 500ml


  51,00 zł
  Brutto

  Żel kojący Harley After-Wax Soothing (500 ml)


  Ilość

    BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

  W tym PayPal, PayU i BLIK

    SZYBKA DOSTAWA

  U Ciebie w mniej niż 24 godziny!

    ŁATWY ZWROT

  Satysfakcja albo zwrot pieniędzy!

  Harley After Care Soothing Gel - Aloe

  Używany po Wosku Twardym "Hot Wax" lub "Harley Strip Wax", aby zakończyć pielęgnację skóry.

  Niezbędny krok dla zabiegów woskowania Harley Hot Waxing i Harley Strip.

  Żel kojący Harley After-Wax Soothing (500 ml) ma na celu ukoić skórę po depilacji.

  Żel łagodzący zmniejsza podrażnienie skóry, zaczerwienienie i możliwość pojawienia się wrastających włosków.

   

  Aloe Vera to roślina kaktusowa należąca do rodziny Liliaceae. Rośnie w suchych klimatach, takich jak te występujące w niektórych częściach Afryki i Indii, i był używany w medycynie od wieków.

  Aloe Vera zawiera silne przeciwutleniacze, które należą do rodziny substancji znanych jako polifenole. Polifenole w połączeniu z kilkoma innymi związkami znajdującymi się w Aloe Vera mogą pomóc spowolnić wzrost określonych bakterii, które mogą powodować infekcje po depilacji.

  Aloe Vera służy również jako dobrze znany środek do leczenia ran i oparzeń, dlatego też byłoby korzystne jako leczenie After-Wax, aby złagodzić i zminimalizować podrażnienie i zaczerwienienie skóry. To właśnie sprawia, że ​​jest to idealne leczenie dla osób o wrażliwej skórze.

  Aloes nawilża skórę, nie pozostawiając tłustej pozostałości, co czyni ją idealną do wosku, gdy pozostawia skórę chłodną. Aloes stosuje się również do skutecznego leczenia przewlekłych problemów skórnych, takich jak łuszczyca, trądzik i wyprysk.

  Żel Aloe Vera zawiera dwa bardzo ważne hormony zwane Auxin i Gibberellins. Hormony te zapewniają gojenie się ran i właściwości przeciwzapalne, które zmniejszają zapalenie skóry. Giberellin działa jak hormon wzrostu, który stymuluje wzrost nowych komórek. Pozwala skórze goić się szybko i naturalnie przy zmniejszonych bliznach.

  XHZSGA500
  Komentarze (0)