Nikk Mole Peeling do brwi Glossy Gold 50ml


  149,00 zł
  Brutto

  Błyszczący złoty peeling Glossy Gold do Brwi.


  Ilość

    BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

  W tym PayPal, PayU i BLIK

    SZYBKA DOSTAWA

  U Ciebie w mniej niż 24 godziny!

    ŁATWY ZWROT

  Satysfakcja albo zwrot pieniędzy!

  Błyszczący złoty peeling Glossy Gold do Brwi

  Unikalna formuła z naturalnych składników wyróżnia Peeling Glossy Gold z nurtu standardowego zastosowania. Oprócz łagodnego oczyszczania ma za zadanie stymulować wzrost włosów brwi, a także zapobiegać pojawianiu się wrastających włosków.

   

  Peeling Glossy Gold NIKK MOLE zawiera naturalne materiały ścierne i pomocnicze substancje czynne, co jest bardzo charakterystyczne dla produktów do pielęgnacji SPA.

   

  Kryształy soli morskiej i cukru w ​​duecie z mieloną kawą zapewniają skuteczne usunięcie zrogowaciałych warstw naskórka, wygładzenie skóry i zwiększenie jej podatności na działanie barwiących pigmentów podczas koloryzacji brwi.

  Niewielkie ocieplenie spowodowane tarciem mechanicznym poprawia miód słonecznikowy. W wyniku przepływu krwi i poprawy procesów wymiany tlenu w głębokich warstwach skóry, śpiące mieszki włosowe budzą się, a naturalna linia brwi staje się wyraźniejsza.

  Ekstrakty i olej z rokitnika wzbogacają i odżywiają skórę cennymi mikroelementami, dzięki czemu wyglądają zdrowo i lśniąco.

  W profesjonalnym zastosowaniu, peeling służy do zabiegu koloryzacji i korekcji brwi, a także jako etap terapii  do przywracania pięknych i naturalnych brwi. 

   

  Eleganckie opakowanie i ciemne szkło podkreśla ekspresyjną naturę złotych elementów. Kosmetyki, które wyglądają jak dzieło sztuki, podkreślają wysoką jakość NIKK MOLE.

   

  W połączeniu z innymi środkami serii autorskiej Mily Klimenko, peeling do twarzy gwarantuje osiągnięcie nienagannych wyników w pracy.

  XNMPGG
  Komentarze (0)