InLei® LASH FILLER® FIX 2 – 9 saszetek 9×1,2ml


  129,99 zł
  Brutto

  Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule tzw. trwała. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z utleniaczem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ” FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki. Opakowanie zawiera 6 saszetek


  Ilość
  Obecnie brak na stanie

    BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

  W tym PayPal, PayU i BLIK

    SZYBKA DOSTAWA

  U Ciebie w mniej niż 24 godziny!

    ŁATWY ZWROT

  Satysfakcja albo zwrot pieniędzy!

  Przygotowuje strukturę rzęs do kolejnego kroku , dzięki doskonałej formule zbilansowanej odpowiednią zawartością aktywnego składnika, czyli nadtlenku wodoru.  Formuła utrwalacza InLei® Lash Fix 2 pozwala utrwalić nadany skręt włosa dostosowując się do kształtu użytej formy. Działa bezpiecznie i szybko, współgrając z pierwszą substancją zastosowaną już na rzęsach, InLei® Lash Form 1.

  Jest to produkt w całości opracowany i wyprodukowany we Włoszech, wytworzony z wysokiej jakości surowców.  Utrwalacz rzęs został zaprojektowany tak, aby działać  w doskonałej synergii  z zabiegami InLei® Lash Filler i Lash Filler 25.9, gwarantując gwarantowane rezultaty!

  Przestrzegając oficjalnego protokołu zabiegu laminowania InLei® Lash Filler 25.9, gwarantujemy uzyskanie: pogrubienia o 25% , wydłużenia o 9%. Ale to nie wszystko! Łącząc kurację z codziennym stosowaniem serum InLei® Adiutrix przez trzy miesiące uzyskaliśmy: pogrubienie o 28%, wydłużenie o 12%. Wszystkie dane zostały potwierdzone badaniami skuteczności, przeprowadzonymi w znanym instytucie klinicznym w Mediolanie. Trzy sesje testowe przeprowadzono na 37 modelach różnych grup etnicznych , co dało łącznie 110 zabiegów. Wszystkie produkty z linii InLei® Lash Filler 25.9 posiadają certyfikat wegański wydany przez międzynarodową instytucję VEGANOK.

  Prawidłowo przechowywany produkt ma trwałość 2 miesiące od otwarcia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie przechowywać w pobliżu otwartego ognia, źródeł ciepła, urządzeń elektrycznych lub bezpośredniego światła słonecznego. Nie przechowywać w temperaturze poniżej 5°C/41°F ani powyżej 30°C/86°F. Po użyciu dokładnie zamknąć.

  SPOSÓB UŻYCIA

  1. Do stosowania po InLei® Lash Form 1
  2. Rozprowadź produkt za pomocą pędzla np. InLei® Leonardo.
  3. Pozostawić na 4 do 8 minut w zależności od struktury włosów.
  4. Usuń produkt za pomocą wacika lub suchego pędzla.

  PRZYDATNE LINKI:

  INLEIFIX2SASZ6
  Komentarze (0)