Inlei® „One” XL1 – formy silikonowe 1 para


  16,99 zł
  Brutto

  Forma silikonowa w rozmiarze XL1 z linii „Naturalne podkręcenie”  idealne dla posiadaczek długich rzęs. Formy silikonowe tego rozmiaru pozwalają na rozłożenie bardzo długich rzęs na idealnym do tego celu silikonie PLATINICO w bardzo prosty i szybki sposób, zapewniają bardzo długim rzęsom odpowiednie podkręcenie i sprawiają, że stają się naturalnie podkreślone.


  Ilość

    BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

  W tym PayPal, PayU i BLIK

    SZYBKA DOSTAWA

  U Ciebie w mniej niż 24 godziny!

    ŁATWY ZWROT

  Satysfakcja albo zwrot pieniędzy!

  Formy silikonowe InLei® projektowane i produkowane we Włoszech w 100% z wysokiej jakości silikonu PLATINICO, który jest antyalergiczny, delikatny i miękki. Dostępny w 8 rodzajach. Poprzez specjalne testy, próby oraz porównania udało  nam się stworzyć  jedyne i niepowtarzalne narzędzie, kóre pozwala usatysfakcjonować najbardziej wymagające stylistki.

  Formy InLei®  są nieodkształcające się, wytrzymałe, miękkie, delikatne dla oka. Forma całkowicie dostosowuje się do oka klientki, nie powoduje dyskomfortu nie obciąża i nie podrażania.

  Jedyna w swoim rodzaju ze względu na możliwość wielokrotnego użytku oraz możliwość sterylizacji w autoklawie.

  Należy je wyrzucić i zastąpić innymi tylko i wyłącznie, gdy staną się całkowicie ciemne, co dzieje się z powodu użycia henny. Jedna forma wystarcza na około 15 użyć, zaleca się dokładne mycie ich mydłem natychmiast po użyciu. Zapewniając w ten sposób ich długą żywotność. Aby zdezynfekować je poprawnie zaleca się użycie InLei® “F PLUS”, czyli środka higienicznego stworzonego specjalnie dla InLei®

  Cena dotyczy 1 pary – opakowanie zbiorcze widoczne na zdjęciu zawiera 6 par form.

  KRAJ PODCHODZENIA100% Made in Italy
  UŻYTE MATERIAŁYSILIKON PLATINICO (jedyny w swoim rodzaju), możliwość sterylizacji w autoklawie!!!
  ROZMIARXL1
  UŻYCIETylko do użytku profesjonalnego
  INLEIONEXL1PARA1
  Komentarze (0)